USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Em Otimo Condominio De Buzios Armacao dos Buzios Casa Em Ótimo Condominio De Buzios Búzios Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Casa Em Ótimo Condominio De Buzios Búzios Casa Em Ótimo Condominio De Buzios Búzios Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Casa Em Otimo Condominio De Buzios

ex. House In Otimo Condominio De Buzios

Vroegtijdige boeking
2026-08-28
2026-08-29

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

43

Casa Em Otimo Condominio De Buzios

 Wi-Fi

WiFi

 Zwembad

Overdekt zwembad

Buitenzwembad

 Eigen strand

Strandtoegang

 Eten op locatie

Bar/ lounge

 Kindvriendelijk

Speelzaal

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Deze 120 m² Casa Em Otimo Condominio De Buzios zorgt voor een ontspannen verblijf met een sauna, ligt binnen 2 km van het Geribá-strand en biedt plaats aan 7 gasten.

Het vakantiehuis is in de wijk Praia Rasa in Búzios genesteld, binnen 10-minuten rijafstand van het Praia da Tartaruga strand. Praia da Ferradura is op 4 km van de 3-slaapkamer villa gesitueerd. Gasten kunnen ook naar de Porto da Barra in Búzios, op 15 minuten met de auto.

In Casa Em Otimo Condominio De Buzios kunt u genieten van het uitzicht op de tuin. Deze villa beschikt over een badkamer met een apart toilet. Er zijn ook een droger voor uw comfort.

De gesitueerde in Búzios Casa Em Otimo Condominio De Buzios beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte voor self-catering. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei om hun eigen maaltijd te bereiden. Gasten vinden Baluarte op 650 meter afstand. De dichtstbijzijnde luchthaven is Umberto Modiano, op 5 km van deze woning.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Stones Road
    4,7 km
  • Buzios Marina
    3,5 km
  • Turtle-strand
    3 km
  • Amores Beach
    4 km
  • Bus Central Station
    4,5 km
  • Ferradura Lagoon
    4,6 km
  • Gerobá Lagoon
    2,2 km
  • Luchthavens
  • Luchthaven Umberto Modiano
    4,9 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Horeca

  • Droger
  • Keukengerei
  • Bar/ lounge

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Overdekt zwembad
  • Buitenzwembad
  • Strandtoegang
  • Tuin
  • Sauna

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Kleedruimte
  • Patio
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV
  • Speelzaal

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 11:00 tot 16:00
Uitchecken: tot 10:00
  • Gegevens over extra bedden
  • Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
  • Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.

Veelgestelde vragen

  • Vind ik een parkeerplaats in Casa Em Otimo Condominio De Buzios?

    Gasten van Casa Em Otimo Condominio De Buzios kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen.
  • Hoe ver is Umberto Modiano van Casa Em Otimo Condominio De Buzios?

    Er is een 5 km afstand tussen Umberto Modiano en Casa Em Otimo Condominio De Buzios.
  • Hoeveel kost het om Casa Em Otimo Condominio De Buzios te boeken?

    De gemiddelde prijs in Casa Em Otimo Condominio De Buzios is $367. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op.
  • Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?

    Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een broodrooster.
  • Zijn er spafaciliteiten bij Casa Em Otimo Condominio De Buzios waar gasten gebruik van kunnen maken?

    Gasten van Casa Em Otimo Condominio De Buzios kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een sauna.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-28
2026-08-29

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casa Em Otimo Condominio De Buzios, Brazilië

Estrada Jose Bento Ribeiro Dantas, 11 - Casa 09, Búzios, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © allriodejaneirohotels.com

All rights reserved